Elamusteenuste platvorm Travelguider stardib: ettevõtjad on oodatud liituma

Järgmisel aastal on Tartu koos Lõuna-Eestiga Euroopa kultuuripealinn ja meie piirkonda on oodata palju külalisi nii Eestist kui välisriikidest.

Selleks, et pakkuda väliskülalistele võimalust Lõuna-Eesti elamusi kogeda ja kohalikele elamusteenuste pakkujatele võimalust elamusi külalistele müüa, on juba sel suvel startimas elamusteenuste portaal travelquider.ee. 

Platvormi kaudu leiavad nii kohalikud siseturistid kui ka kaugemad külalised üles võimalused käia suitsusaunas, matkata öösel rabas, sõita kelgukoerte või hobustega, tutvuda kohaliku toidukultuuriga jne.

Teenusepakkujatel aitame aga läbi Travelguider.ee platvormi rohkemate silmapaarideni jõuda ning samal ajal hoida kokku aega tülika broneerimisprotsessi arvelt – seda kõike selleks, et suurendada teenusepakkujate müüginumbreid.

Mida see ettevõtjale pakub?
– toimetame teenuste tekstid ja visuaalid võimalikult atraktiivseks
– viime elamusteenuse pakkumised lõppklientideni
– suurendame teenuste müüki
– muudame saadavusaegade ja broneeringute haldamise mugavaks ning hoiame seeläbi Sinu aega kokku.

Sinu eest 24/7 töötav broneerimissüsteem annab vabaduse tegeleda tõeliselt tähtsate asjadega – olgu selleks siis elamusteenuste osutamine, äri arendamine või hoopis perega puhkamine.

Kui palju see maksab?
– travelguider.ee platvormil puuduvad kuutasud ja muud jooksvad kulud. Tasu võtame ainult travelguider.ee platvormi kaudu tehtud müükidelt kuni 20%.
– teenusepakkuja kodulehele ning puhkaeestis.ee portaali saame lisada broneerimise lingi, mis garanteerib selle, et tellimused tulevad ühtsesse kalendrisse. Nendel juhtudel on tasu vaid 5%.

Kuidas liituda?
Täida liitumisvorm aadressil https://travelguider.ee/liitu/ või saada sõnum oma kontaktiga e-aadressile info@travelguider.ee ning võtame ühendust, et tutvustada platvormi ja selle võimalusi lähemalt.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga