Meeskond

Kertu Vuks

Elva valla abivallavanem

kertu.vuks@elva.ee

5813 7086

Marilin Aasoja

Elva valla kultuurispetsialist

marilin.aasoja@elva.ee

5454 0014

Eliise-Berta Tarto

Elva valla kommunikatsioonijuht

eliise-berta.tarto@elva.ee

5915 1120

Ivi Tigane

SA Elva Kultuur ja Sport juhataja

ivi.tigane@elva.ee

552 8870

Lea Kurvits

SA Elva Kultuur ja Sport kultuurijuht

lea.kurvits@elva.ee

5564 9339

Madis Šumanov

SA Elva Kultuur ja Sport spordijuht

madis.sumanov@elva.ee

513 8677

Krete Enno

SA Elva Kultuur ja Sport turismijuht

krete.enno@elva.ee

5353 6329

Jane Loidap

Aakre Rahvamaja juhataja

aakre.rahvamaja@elva.ee

521 2327

Meelis Külaots

Konguta Rahvamaja juhataja

konguta.rahvamaja@elva.ee

525 9576

Kaja Udso

Puhja Seltsimaja juhataja

puhja.seltsimaja@elva.ee

529 1773

Liis Jaamets

Rannu Rahvamaja juhataja

liis.jaamets@elva.ee

516 5815

Mari-Liis Vanaisak

Rõngu Rahvamaja juhataja

mariliis.vanaisak@elva.ee

5868 7501

Enn Tobre

Puhja Seltsimaja kunstiline juht

enn.tobre@elva.ee

5559 9608