Meeskond

Marika Saar

Elva abivallavanem

marika.saar@elva.ee 

522 7013

Kertu Vuks

Elva abivallavanem

kertu.vuks@elva.ee

5813 7086

Merilyn Säde

Elva vallavalitsuse kommunikatsioonijuht

merilyn.sade@elva.ee 

5915 1120

Karmen Moont

Elva vallavalitsuse kultuurispetsialist

karmen.moont@elva.ee

53844233

Ivi Tigane

SA Elva Kultuur ja Sport
juhatuse esimees

ivi.tigane@elva.ee

552 8870

Moonika Einaste

Elva valla turismijuht

moonika.einaste@elva.ee

5353 6329

Lea Kurvits

SA Elva Kultuur ja Sport kultuuritöö spetsialist

lea.kurvits@elva.ee

5564 9339

Madis Šumanov

Elva valla spordijuht

madis.sumanov@elva.ee

513 8677

Sirle Lüüs

Aakre Rahvamaja juhataja

aakre.rahvamaja@elva.ee

5348 0229

Meelis Külaots

Konguta Rahvamaja juhataja

konguta.rahvamaja@elva.ee

525 9576

Kaja Udso

Puhja Seltsimaja juhataja

puhja.seltsimaja@elva.ee

529 1773

Liis Jaamets

Rannu Rahvamaja juhataja

liis.jaamets@elva.ee

516 5815

Mari-Liis Vanaisak

Rõngu Rahvamaja juhataja

mariliis.vanaisak@elva.ee

5868 7501

Enn Tobre

Puhja Seltsimaja kunstiline juht

enn.tobre@elva.ee

5559 9608